Nyitva tartás: H-P: 8:00 - 21:00
Szo: 8:00- 18:00
V: Zárva

Bejelentkezés

V: Zárva

A Madenta Fogászati Központ páciens koordinátori munkakörre dánul beszélő munkatársat keres.

f81b9005ret-300x200 Páciens koordinátort keres a Madenta!Munkaköri feladatok:

  • Kapcsolattartás külföldi ügynökségekkel
  • Dán páciensek fogászati ellátásának koordinálása
  • Külföldi ügyfelek kezelési időpontjainak leszervezése, foglalása, utazással kapcsolatos szervezési feladatok ellátása (szállásfoglalás, transzfer stb.)
  • Külföldi ügyfelek fogadása a Madenta Fogászati Központban
  • A betegút menedzselése, esetleg a kezelések alatt tolmácsolási feladatok ellátása, ügyfél folyamatos tájékoztatása
  • Külföldi fogászati konzultációk koordinálása, külföldi konzultációkon való részvétel

Elvárások:

  • Dán nyelv minimum középfokú ismerete
  • Angol középfokú nyelvvizsga (előny)
  • Fejlett kommunikációs készség
  • Ügyfélközpontú gondolkodás és munkavégzés
  • Megbízható, rugalmas, nyitott, precíz személyiség
  • Konfliktuskezelés
  • Mobilitás

Magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címre küldheti:

office@madenta.hu

Címkefelhő

Legnépszerűbb bejegyzések

Madenta hűségprogram

Ne maradjon le a
Madenta akciókról!

Visszahívást kérek!

Navigate top