Nyitva tartás: H-P: 8:00 - 21:00
Szo: 8:00- 18:00
V: Zárva

Bejelentkezés

V: Zárva

A Madenta Fogászati Központ recepciós munkakörbe új munkatársat keres:

Feladatok:

  • recepciosok-madenta-300x200 Álláslehetőség a Madentában: Ügyfélkapcsolati munkatársat keresünk!A fogászati központba beérkező ügyfelek üdvözlése, fogadása
  • Hostess feladatok ellátása, ügyfélmenedzsment
  • recepció és ügyfélváró rendjének fenntartása
  • Ügyfelek időpont foglalásainak koordinálása
  • Számlázás, házi pénztár kezelése
  • A munkakörrel kapcsolatos adminisztratív teendők elvégzése
  • Aktív együttműködés a társosztályokkal
  • Szóban és írásban beérkező ügyféligények teljes körű, minőségi és szakszerű kezelése

amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatás
  • Folyamatos szakmai és ügyfélkezelési tréning

Elvárás:

  • Angol nyelvtudás, aktív nyelvhasználat, fogászati tapasztalat előny

Magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címre küldheti: office@madenta.hu

Címkefelhő

Legnépszerűbb bejegyzések

Madenta hűségprogram

Ne maradjon le a
Madenta akciókról!

Visszahívást kérek!

Navigate top